piątek, 23 sierpnia 2013

Post z Wroclove

Ostatnimi czasy wiele się u nas działo. :) planowanie 3 rocznicy (tutaj pozdrowienia dla mojego chłopaka, który koniec końców sam się tym zajmuje jedynie pytając czy wolę wino czy drinki w myśl zasady "pij, pij- będziesz łatwiejsza" ;D skubany wie jak działać- sama go tego nauczyłam wielokrotnie stosując na nim tę zasadę). Jeziorkowaliśmy się i rowerkowaliśmy z naszym chi :


chihuahua pływanie
prawdziwa miłośćchihuahua spacerObecnie pisze ten post z Wroclove, konkretnie z pasażu zajadając się niezdrowym Bsmartem (wiem wiem- eko, zdrowie itd., ale czasami człowiek musi mieć chwilę wytchnienia!) w którym szukamy mieszkania- 2 pokojowego, z dobrym standardem wykończenia (żadne tam późne czy wczesne PRLe). Oczywiście jeśli macie namiar na takie mieszkanie to prosze serdecznie o informację. Zwiedzanie mieszkań zaczynamy o 16. :) Jak wrócę to obiecuję wpis o dużych eko zakupach ;) tymczasem podziwiajcie mojego chi, który siedzi sam w domu oczekując na powrót mojej mamy :) a chłopak szykuje dla mnie niespodziankę, o której nic nie wiem oprócz tego, że ma być "ładna". 

Do następnego,
dziewczynkabezzapalek.

2 komentarze:

  1. W takim razie czekamy na wpis zakupowy ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. http://www.escrit.pl/kosmetyki-do-wlosow/olejki_k_17.html

    OdpowiedzUsuń

Będzie mi niezmiernie miło, jeśli zostawisz komentarz, w którym znajdzie się łechcące moją próżność pochlebstwo ( ;D ) lub konstruktywna krytyka, z której można wynieść naukę. Liczę również na podzielenie się Waszymi doświadczeniami z opisywanymi kosmetykami. ;)

pozdrawiam, dziewczynka, która nie używa zapałek. ;)